Arnavutluk feribot

Arnavutluk feribot yolcu ve araba vapur bileti

Arnavutluk feribot bileti rezervasyonları, feribot tarifeleri ve yolculara Kime ve kimden yelken Arnavutluk feribot için Bar, Durres ve Ancona, Bari ve Brindisi Vlore.

Arnavutluk feribot bileti rezervasyonu hiç kolay, gerçek zamanlı tüm Arnavutluk feribot fiyatları karşılaştırın ve ucuz kullanılabilir Arnavutluk feribot bileti Kime ve kimden rezervasyon yaptırın Bar, Durres ve Vlore Ancona, Bari ve Brindisi çevrimiçi ile anında onay.

Arnavutluk feribot ile seyahat eden, hızlı, kolay ve stres özgür yol-e var ve geri tekrar almak için olduğunu.Ucuz bilet Arnavutluk feribot Kime ve kimden rezervasyon yaptırın Bar, Durres ve Vlore Ancona, Bari ve Brindisi online ve daha fazla seçenek ve esneklik.

En son Arnavutluk ile feribot geçiş bilgileri ve tüm yelkenli ve Bar, Durres tarifeleri ve Vlore Ancona, Bari ve Brindisi feribot liman bilgi ve yararlı Turizm hedefleri hakkında da dahil olmak üzere ayrıntılı yol ve şehir haritaları yardımcı olacaktır, Arnavutluk feribot vapur yolculuğu çizmek.

Seyahat ediyorsanız için Bar, Durres Vlore Ancona, Bari ve Brindisi Arnavutluk feribot ile bir feribot geçiş yaptırın ve yenilenmiş, rahat ve mutlu, hedefe varmak.

Arnavutluk feribot için fantastik biletlerin sunar ve gelen Bar, Durres ve Vlore Ancona, Bari ve Brindisi liman feribot.

Karşılaştırma, kitap ve Arnavutluk feribot biletleri için daha az ödeme Kime ve kimden Bar, Durres ve Vlore Ancona, Bari ve Brindisi, www.ferryto.gen.tr
GoogleÖzel arama 
 

Arnavutluk feribot
Bilet fiyatlar & rezervasyon


Arnavutluk feribot bileti rezervasyon yaptırın
Kime ve kimden Bar, Durres ve Vlore Ancona, Bari ve Brindisi online peşin ucuz kullanılabilir feribot bileti fiyatı.

Gördüğünüz fiyattır ödediğiniz fiyat . Hiçbir gizli ekstra veya sürpriz gibi ek yakıt ücreti veya rezervasyon ücreti ve eğer Visa Electron kartı ile ödeme için ekstra bir şey ücret almıyoruz.Eğer seçilen Arnavutluk feribot rota için teklif fiyat, yerleşik konaklama ve araç tipi tüm ödeyecek ve bir söz olduğunu.

Arnavutluk feribot bilet fiyatını almak ve feribot biletinizi ayırtın sol tarafta güvenli çevrimiçi gerçek zamanlı feribot rezervasyon formunu kullanınız.

Arnavutluk'un hakkında daha fazla bilgi 

Arnavutlar çok misafirperver vardır.Hatta Balkanlar, geri kalanı daha çok yaşlı erkeklerin yaşları dolayı saygı gösterilmesini bekliyoruz.Erkek ailesinin özellikle saygı gösterilmesi gerekiyor.Onlarla el sallamak ve din ve politika gibi konularda tartışmak değil.

Geleneksel Arnavut kültürünün rolü ve ortalama kişi kullanır.Burası onur, saygı ortalama bekleniyor.Arnavutlar, oturma ve dans kafe gibi gece hayatı etkinlikler katılan Şehrin sokaklarında, kahve içme ve genç nesiller arasında uzun yürüyüşlere tadını çıkarın.

Arnavutluk'ta yanakları, yaş veya (bir adam varsa) genç erkeklerin öpmek, hatta onları karşılamak ilk defa yaygındır.Fier, Tepelena, Vlora ve Gjirokastra özellikle bölgelerde budur.Kuzey Arnavutluk'ta, sadece birbirlerinin yanakları dokunun ama onları öpmek değildir.

Arnavutluk

Kadınlar da birbirlerine öpücük, bazen ilk defa karşılamak, ama uzun zamandır arkadaş oldukları sürece erkek ve kadın her yanak öpücük değil.

Eğer İngilizce konuşamayan, ama burada "size" tekil ve çoğul olarak "siz" (gibi İtalyan, Yunan, Alman, vb), aynı olmayan bir dil kullanan bazı Arnavutların kendi dilinde çoğul kullanmayın.Bazen, hatta Başbakan Yardımcısı problem ile "ti" (siz tekil), İtalyanca, Almanca "Du" ya da "ESI" Yunanca, "tu" ise, gazeteci onun arkadaşıdır.Ancak, Otelde Toplantı insanlar ilk kez, onun daha iyi eğer sen adres çoğul, tanesi her ne kadar onlar-ecek kısa bir süre sonra sormak sen için adres tekil onları.

Polis Arnavutluk çoğu zaman kibar vardır.Onlar genellikle hiç yabancı otomobil durdurmak, ancak araç kiralama, onlar vermeyebilir.Yabancı turist olduğunuz gördükleri zaman, ancak, onlar hemen gitmek için size ("hangi tercüme edilebilir genellikle bir AK, at, rruge te mbare" ile de "Haydi, bir güzel Yolculuklar"). Bu durumda, bir "faleminderit" (thank you in Albanian) ile yanıt vermezse, çok kibar. 

Arnavutlar, dans, özellikle düğün sırasında seviyorum.Bir parti katılıyor, dans korkmayın!Belki de, geleneksel danslar bilmiyorum ama bu öğrenmeye çalışın.

Arnavutluk'ta yapmak çok şey . Kıyı şeridinde her zaman, onun temizlemek turkuaz denizler ile gitmek için bir yer olduğunu ve onun birçok Adaları onun üzerine gibi Saranda içinde Güney en kıyı kenti Arnavutluk döküm.Vlore, kuzeyde Karadağ sınır kadar uzanan kıyı şeridinde yarısından fazlası içerdiğini kumlu plajları ise Arnavut Vlore uzanan sahillerinde kayalık sahilleri yapılır unutmayın.

Arnavut Riviera, Vlore için ilgili Qeparo gelen var ağırlıklı olarak ahşap villa projeleri, Kahvalti, kamp siteleri ve birkaç plaj tatil konaklama tesisleri.Llogara Pass yakınındaki Llogara Milli Parkı Riviera yukarıdan heybetli bir görünüm sunan yer mountain pass ' dir.Yakın Cesar'ın geçişi, nerede Julius Cesar Pompey onun peşinde geçen bir yerde bulunur.

Güzel ve sakin sahilde KsamiliDajti Mountain, Tiran'ın popüler bir katında büyük bir bütün yeşil görmek sağlar.
Butrint, unesco dünya mirası, ideal ve unutulmaz her zaman olduğu gibi Güney şehirler etrafında bir yürüyüş.Butrint olduğu ev için birçok antik kalıntıları.

Arnavutluk'ta birçok şehirlerde kaleler vardır.Kendi güzellik herkes ve Arnavutluk eski çağlarda dünyanın hatırlatıyor.Petrela Castle yakınındaki Tiran, İşkodra, Berat yaşadığı Kalesi ve Kruje (Ulusal kahraman sonra ve şimdi onun eşyalarını tutarak popüler müze olarak adlandırılır), İskender Bey Şato Rozafa Kalesi var. 

Garbo90, Himara yakın.Garbo90 Himara güzel bir köyde büyük plajları ve muhteşem doğa olduğunu.Julius Caesar onun Lejyon Pompey takibi nerede dinlenmiş yerdir.Turistik bir tatil, ama sen-ebilmek sormak için bir daire, yerel caffe.Daireler iki oda ve bir toilette genellikle, ancak genellikle temiz, güvenli ve rahat.

Güney Arnavutluk'ta Türkler ve Yunanlılar etkisini görebilirsiniz.Kuzey Arnavutluk'ta birçok antik İlliryalılardan kalıntıları ve çok az yabancı etkisini görebilirsiniz.

Arnavutluk


Akdeniz kalbinde, Adriyatik ve iyon Seas, Arnavutluk dünyanın en ilginç kaçamaklar olmak hızlıdır.Küreselleşme tarafından hala nispeten bozulmamış, turistler, Medeniyetler ve kültürler - Avrupa bu ülke gerçekten benzersiz yaparak ilham verici bir karışımı fark edeceksiniz.

Yunanistan, Makedonya, Kosova ve Karadağ arasında ve İtalya Adriyatik üzerinden sokuldu, Arnavutluk peaked dağlar, nehirler, göller ve ormanlar mavi ve turkuaz denizler, güzel plajları, kar sahiptir.Doğa çarpıcı, yanı sıra Arnavutlar kendilerini kendi misafirperverliği için ünlü ve turist usulcacık cömertliği ile karşılandı.

Mother Theresa ve büyük 15th Century kahramanı İskender Bey, Arnavutluk bugün sadece plaj ve dağ tatil, ama aynı zamanda canlı şehir hayatı ve rahatlatıcı bir açık kafe kültürü sunar.

Arnavut Tarih ve kültür büyüleyici.Butrint, bir dünya Arkeoloji harikası - ve bir unesco Dünya Mirası - Arnavutluk'in güneyinde bronz Çağ Yunan, Roma, Bizans, Venedik ve Osmanlı dönemleri - üstüne tüm Corfu bakan bir uçurumun üzerinden Akdeniz uygarlığının bir bakış sağlar.Bu kaçırılmaması gereken 's!

Tıklayınız kitap bir feribot Albania

Arnavutluk Haritası


En iyi kullanılabilir Arnavutluk feribot bileti fiyat garantisi

En iyi Arnavutluk feribot bileti fiyat garantisi

En iyi fiyat garantisi -Her zaman en düşük kullanılabilir Arnavutluk feribot bilet Fiyatımız sunuyoruz ve hiçbir gizli ekstralar vardır ya da sürpriz gibi ek yakıt ücreti veya kayıt ücretleri ve biz de biz size bir Visa Electron kartı ile ödeme için ekstra bir şey ücret almıyoruz.Biz, seçilen Arnavutluk feribot veya Bar, Durres için fiyat teklifi ve Vlore Ancona, Bari ve Brindisi, Teknede konaklama ve araç tipi tüm ödeyecek ve bir söz!

Olası olay, aynı tüm dahil Arnavutluk feribot bileti ucuz fiyat dövmek ya da geri ödeme talep seçeneği sunmak için elimizden geleni yapacağız söz veriyoruz diğer Tur operatörü broşürde bulabilirsiniz.Arnavutluk feribot bileti lütfen rezervasyon için tıklayınız

 

Arnavutluk feribot müşteri bakım ekibi ferryto.gen.tr ulaşmak için buraya tıklayın

Müşteri bakım, Telesales & bize ulaşın 

Ferryto.gen.tr sen are güçlü-e doğru canlı Arnavutluk feribot bileti fiyatları almak, kullanılabilirliği ve kitap Arnavutluk feribot araba ve yolcu feribot bileti Kime ve kimden Bar, Durres ve Vlore Ancona, Bari ve Brindisi, bizim mevcut bilet fiyat.

Ferryto.gen.tr, Arnavutluk feribot ile üzerinde 1.200 feribot yollar boyunca İngiltere, Fransa, İspanya, İrlanda, Hollanda, Doğu Avrupa, Akdeniz, Baltık ve Kuzey Afrika gibi 80'den fazla büyük Avrupa feribot operatörleri kitap olanağı sağlayan dünyanın en büyük online feribot bilet dağıtım ağı bir parçasıdır.

Daha fazla bilgi için sık sorulan sorular veya bizimle doğrudan temasa cevaplar tıklayınız