Santorini Ferry

Santorini yolcu ve araç feribot

Santorini yolcu ve araba feribot tarifeleri, Bilet fiyatları, bilet rezervasyonları ve bilgiyle Santorini Anafi, Astypalea, Folegandros, Kandiye, Ios, Kalimnos, Kastelorizo, Kimolos, Kos, Koufonissi, Milos, Mykonos, Naxos, Kappari'yi, Paros, pire, Rhodes, Sifnos, Sikinos, Syros, Thirassia ve Tlos için yelken feribot.

Gerçek zamanlı tüm kullanılabilir Santorini feribot bileti fiyatları karşılaştırın ve kitap ucuz Santorini araba ve yolcu biletleri için ve Santorini, Anafi, Astypalea, Folegandros, Kandiye, Ios, Kalimnos, Kastelorizo, Kimolos, Kos, Koufonissi, Milos, Mykonos, Naxos, Kappari'yi, Paros, pire, Rhodes, Sifnos, Sikinos, Syros, Thirassia ve Tlos Anek çizgiler, Blue Star Ferries, lane deniz hatları, deniz jetleri veya Ege hız hatları ile feribot çevrimiçi anlık onayı ile feribot.

Karşılaştırma, kitap ve Santorini feribot biletleri için daha az ödeme www.ferryto.gen.tr
GoogleÖzel arama 
 

Santorini Ferries
Bilet fiyatlar & rezervasyon


Kitap Santorini feribot biletleri
Anek satırları, Blue Star Ferries, lane deniz hatları, deniz jetleri ile Ege hız hatları feribot ada Anafi, Astypalea, Folegandros, Kandiye, Ios, Kalimnos, Kastelorizo, Kimolos, Kos, Koufonissi, Milos, Mykonos, Naxos, Kappari'yi, Paros, pire, Rhodes, Sifnos, Sikinos, Syros, Thirassia ve Tlos online için önceden ucuz kullanılabilir feribot bileti fiyatı zevk yelken için.

Gördüğünüz fiyattır ödediğiniz fiyat . Hiçbir gizli ekstra veya sürpriz gibi ek yakıt ücreti veya rezervasyon ücreti ve eğer Visa Electron kartı ile ödeme için ekstra bir şey ücret almıyoruz.Eğer seçilen Santorini yolcu ve araba vapur bilet için teklif fiyat, yerleşik konaklama ve araç tipi tüm ödeyecek ve bir söz olduğunu.

Santorini feribot bilet fiyatını almak ve feribot biletinizi ayırtın sol tarafta güvenli çevrimiçi gerçek zamanlı feribot rezervasyon formunu kullanınız.Sen are güçlü-e doğru eklemek de bir Otel Hedef veya yerde feribot bileti rezervasyonunuzu tamamlarken, feribot bileti.

Santorini hakkında daha fazla bilgi

Santorini belki de en büyüleyici ve en Island, Yunanistan Ege'de konuştuk.Sadece adanın adı açılmak unutmayın zevkli çağrışımları, volkanik manzara, plajlar, gri ve kırmızı göz kamaştırıcı beyaz evler, vahşi eğlenceli, muhteşem gün batımları, panoramik deniz manzaralı Teras yeterlidir.

Bu, birlikte kayıp uygarlıklar, volkanik kül içinde keşfedilen'den kalıntıları ile ziyaretçi Santorini tanımlamak epithets haklı ve oldukça denir, büyülü, tarifsiz, şaşırtıcı.

Volkan hala etkin ve son patlama 1950 yılında Depreme neden adada birçok köy yok.Adanın resmi adı Thira ve onun ana şehir, Fira, ayrıca Cyclades Adaları'nın başkenti.

Gerçekten çoğu tatilciler konaklama plajlar nerede, Kamari ve Perissa, ancak bu yerlerde adanın muhteşem ayırıcı temsil etmemektedir.

Santorini, kozmopolit bir adadır ve bu nedenle oldukça pahalıdır.

Santorini Ferry Port
Santorini Ferries

Tekneyle adaya yaklaşırken hemen izlenimi elde edilen bu başka farklı bir ada olduğunu.Santorini Adası volkanik Püskürmenin 1660 m.ö. gelen lav dışında kuruldu.Volkan orta kısmında, kendisi ve küçük komşu adalar Nea Kameni yakın tarafından Thirasia, Palaia ve Santorini ortaya çıkması için lider denize battı.

Orada feribot ada için Atina pire 2 - 3 kere a gün, Rafina dört kere a hafta, Ios-Naxos-Paros 2 - 3 kere a gün, Syros haftada, Milos haftada, Sikinos - Folegandros 4 kez bir hafta Mykonos-Delos günlük, Rhodes haftada, Crete günlük.Ada da Rodos ve Girit Heraclion air yaz sezonunda bağlanır.Genel olarak, Santorini Adası Atlamalı, çoğu Kiklad Adaları için bağlı olduğundan beri gitmek istiyorum başlamak için harika bir yerdir.

Santorini Attractions

Bugün, Santorini dünyada sadece yaşadığı Caldera (Volkan kazanı) dir.Aksine diğer Adaları Yunanistan, kasaba ve köylerinde oturmak Caldera ve Uzaktan büyük uçurumların üzerine yoğun kar yüce dağ başında kapatma gibi görünür.Renkli bu uçurumlar volkanik kaya tabakaları kendilerini muhteşem: çikolata kahverengi pas kırmızı, sarı hardal, beyaz ve krem.Jeolojik benzersiz, ancak özel bir tatil beldesi Santorini kılan tek şey değil.

Plajlar
Volkanik bir ada olmak, sen-ebilmek beklemek-e birçok Yunan adalarında bulmak için her yerde altın kum çeşitli plajlar değil.Adanın Güneydoğu tarafında en iyi plajların geniş siyah lav kum verir.Adanın etrafında diğer plajları siyah kum, Ponza Taşı ve siyah çakıl taşları ile mayınları oluşur.Çünkü siyah volkanik meselesi Santorini plajları oluşur, güneşin ısı yansıyan absorbe yerine.Sonuç olarak, koruyucu ayakkabı giyiyor, ayak tabanı yanma önlemek için önerilir böylece kum inanılmaz gündüzleri sıcak alabilirsiniz.Kamari ve Perissa bu Güneydoğu kıyılarında güzel dağ çevresi ve siyah kum geniş menziller popüler plajlar.Santorini ana plajları su sporları var.Genel olarak, Santorini çoğunlukla siyah kum ile geniş plajlar.Orada da çok sayıda akımları ve dalgalar özellikle Kuzey Doğu tarafında adanın çok yüksek alabilirsiniz.Kamari ve Perissa siyah kum ve güzel çevresi ile popüler plajlar.Sakin plajlar aramak, Monolithos, Vlichada veya Agios Georgios daha iyidir.Amoudi Şnorkelle Dalma için ziyaret edin.Santorini plajları hakkında daha fazla bilgi

Gece hayatı
Santorini değişik bir gece hayatı, ve birçok bar ve diskolar Fira, Kamari ve Perissa vardır.Fira muhtemelen en popüler bir yerdir ve dik tarafında küçük kafeler birinde bir içecek olan burada Kaçırmamanız gereken.Örneğin, manzaralı, rahat bir atmosfer ve yumuşak canlı caz müzik Zafora kafeterya, unutulmaz bir deneyim verecektir.Santorini gece hakkında daha fazla bilgi

Gıda ve Restoran
Uluslararası gurme yemekleri için geleneksel Yunanlılar gıdalardan Santorini - hemen hemen her şey alabilirsiniz.Yerel şarap Visanto deneyin ve ne düşündüğünüzü görüyorum! Fira Caldera tarafında bulunmaktadır çok sayıda yemek ve ızgara Meyhane nerede ucuz souvlaki, Giros pide ekmek ve Pazar restoranlara kadar pahalı Hamburger yiyecek her türlü tadını çıkarabilirsiniz.Oia, Imerovigli ve tüm diğer tatil Adası aynısına atılmış bulunabilir.

Hava
Santorini havalarda en Ege Adaları oluşur güzel ve kuru Yaz sıcaklıkları gibi bazen 35 - ulaşan 37 derece ama Meletemia (West yaz winds) yüksek Yaz sıcaklıkları azaltın.Batısında, dan Thirasia ada rüzgarları korunuyorsunuz adalar Kuzey Doğu bölümü çoğunlukla rüzgarlı iken.Kışlar soğuk ve ıslak ama asla feryat sıfır temperatures ulaşmak olabilir.

Alışveriş
Santorini kozmopolit bir ada bir parçasıdır, öylesine onun'çok pahalı'durmak burada lüks yatların sayısı için böyle küçük bir ada, çok yüksektir.Birçok sanatçı burada yaşıyor ve özgün şeyler - satın alabilirsiniz el boyalı şemsiye, seramik, takı, resim vs.Güzel simge olsun ama dikkat edin, 1821 büyük bir şey özel izin verilmesi gerekir.Yerel şarap çalışıyor ve sizinle, ünlü fava beans, Santorini (Yunanistan'da en iyi) alarak, yerel peynirler ve Kapari değer de bulunmaktadır.Tabii Santorini daha uzun kalmak ve kendi kendine yemek istiyorum, Lidle, mini marketler, yeşil grosser ve her türlü sen-ecek bulmak bir dükkan gibi büyük uluslararası zincir süpermarketlerin vardır.

Oia, Fira Santorini alışveriş için en iyi şehir olarak kabul edilir, ancak çok yakın ikinci bir gelir.Aslında, giyim, el sanatları ve sanat için bu kesinlikle Fira geçti.Dar Arnavut kaldırımlı sokakları, küçük küçük dükkanlar her şekilde güzel kumaşlar, mücevher, sanat, antika, Venedik aynaları ve Hatıra Eşyası satan patlama.Genel atmosfer çok meşgul sokaklarında Fira için tercih edilir.

Oia içinde düzenlenmiş, mücevher görünümlü mağazalar ve sanat galerileri ile onlara çok daha karmaşık, etnik bir kalite bulacaksınız.Ayrıca, onun muhteşem noktadan, Oia ilham ve birçok sanatçı çekti.Sonuç olarak, Santorini ve küçük sanat galerileri, çoğu kez daha yaratıcı ve daha özgün çalışma ile keşfedeceksiniz bu nedenle sanat başkenti Fira bulunabilir olarak kabul edilir şaşırtıcı değil.

Santorini  oldukça küçük ada ve almak kolaydır.Pek çok yerden almak için yerel otobüs var, ama tabii ki de bir araba ya da bir bisiklet kiralayabilirsiniz.Ayrıca adada taksi vardır.

Athinios Limanı Burada feribotların durdurmak Fira ve adaya geri kalanı için de yapılan serpantin Karayoluyla bağlanır.Kadar ya da bu yolda sürüş yükseklikleri korkuyor herkes için oldukça büyük bir deneyim olabilir.Eski liman Fira town altında sadece yolcu gemilerine yolcular için kullanılır.Ayrıca, bu yolda (yaklaşık 900steps) veya yukarı yürümek veya bir eşek gezmeye tüm yol.Fira için düz alarak bir teleferik de bulunmaktadır.Athinios gelir gelmez hemen yerinde bir araba kiralayabilirsiniz.Santorini çok iyi yol ağı ve bir araba olan ya da bir bisiklet konaklamanızı daha uygun hale getirecektir.


En iyi kullanılabilir Santorini feribot bileti fiyat garantisi

En iyi Santorini feribot bileti fiyat garantisi

En iyi fiyat garantisi -Her zaman bizim en düşük kullanılabilir Anek çizgiler, Blue Star Ferries, lane deniz hatları, deniz jetleri veya Ege hız hatları yolcu sunuyoruz ve Araba Bilet Fiyatı ve Santorini gelen feribot.Hiçbir gizli ekstra ya da sürpriz gibi ek yakıt ücreti veya kayıt ücretleri ve biz de biz size bir Visa Electron kartı ile ödeme için ekstra bir şey ücret almıyoruz.Biz teklif için seçilen Santorini feribot biletinizi fiyat, yerleşik konaklama ve araç tipi tüm ödeyecek ve bir söz!

Olası olay, aynı tüm dahil Santorini feribot bileti ucuz fiyat dövmek ya da geri ödeme talep seçeneği sunmak için elimizden geleni yapacağız söz veriyoruz diğer Tur operatörü broşürde bulabilirsiniz.Santorini kitaba araba ve yolcu bilet lütfen feribot tıklayınız

 

Santorini Ferries müşteri bakım ekibi ferryto.gen.tr ulaşmak için buraya tıklayın

Müşteri bakım, Telesales & bize ulaşın 

FerryTO.gen.tr sen are güçlü-e doğru canlı Santorini feribot bileti fiyatları almak, kullanılabilirliği ve kitap araba ve yolcu biletleri için ve Santorini düşük kullanılabilir bilet Fiyatımız, feribot.

Ferryto.gen.tr, Santorini ve üzerinde 1.200 feribot yollar boyunca İngiltere, Fransa, İspanya, İrlanda, Hollanda, Doğu Avrupa, Akdeniz, Baltık ve Kuzey Afrika da dahil olmak üzere 80'den fazla büyük Avrupa feribot operatörleri kitap olanağı sağlayan dünyanın en büyük online feribot bilet dağıtım ağı bir parçasıdır.

Daha fazla bilgi için sık sorulan sorular veya bizimle doğrudan temasa cevaplar tıklayınız